Volné termíny

(pro termíny rolujte dolů)

Jestliže cítíte, že bychom vám mohly s vaším problémem či na vaší cestě pomoci právě my (skrze např. tantrickou masáž nebo terapii apod.), rezervujte si prosím svůj termín takto:

KONTAKT: 774 293 850 (ideálně pro objednání pište sms, kdy reaguji téměř obratem; lze využít i e-mail eliska.hufova@seznam.cz (odpovídám do dvou dní); samozřejmě také volejte – pouze však v případě, že jste si již vybrali konkrétní termín a konkrétní typ a délku tantra masáže zde z naší nabídky)

V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV DOTAZŮ, na které na našich stránkách nenajdete odpovědi prosím pište ideálně na e-mail eliska.hufova@seznam.cz (reaguji do dvou dní). Lze nás kontaktovat i do sms samozřejmě již s konkrétním dotazem. Bohužel nemáme prostor v telefonu zodpovídat na všechny vaše otázky, z nichž na mnohé najdete odpovědi na našich stránkách. Děkujeme za pochopení.

Pracujeme téměř každý všední den i víkendy od cca 8.00 do 22.00.

JAK IDEÁLNĚ POSTUPOVAT PŘI OBJEDNÁNÍ:

V klidu si pročti naše stránky (alespoň tuto, kde najdeš to nejdůležitější). V případě, že jsi rozhodnut/a, napiš nám ideálně sms zprávu (kontakt viz výše), kde stačí uvést: 1) délku a druh Tebou vybrané masáže (či terapie atd.), 2) preferovanou masérku/masérky a 3) na kdy by ses rád objednal/a (termíny viz níže, lze max měsíc dopředu). Obratem odepíšeme a potvrdíme, případně navrhneme malinko poupravit termín nebo doporučíme masérku, která v daný termín pracuje 🙂

PROSÍM, OBJEDNÁVEJTE SE IDEÁLNĚ PÁR DNÍ PŘEDEM, MAXIMÁLNĚ DANÝ DEN RÁNO ČI DOPOLEDNE. V případě objednání 1-3 hodiny předem nejsme na 90 % schopni uspokojit Váš zájem, jelikož termíny, které se obsazují nejčastěji den předem nebo daný den ráno, jsou již buď obsazené, nebo takto rychle nedokážeme reagovat – některé masérky totiž nebydlí zrovna nejblíže našeho masážního centra. Děkujeme za pochopení.

AKTUÁLNÍ VOLNÉ TERMÍNY:

4.12. (ne) – již obsazeno

5.12. (po) – možnost se objednat ještě od 8.00 do 21.00 (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

6.12. (út) – možnost se objednat ještě od 8.00 do 21.00 (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

7.12. (st) – možnost se objednat ještě od 9.00 do 21.00 (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

!!! Možnost se objednat i na další dny, které zde nejsou uvedeny. Maximálně však měsíc dopředu 🙂

KDE SÍDLÍME:

Sídlíme, pracujeme a masírujeme v útulně zařízené maringotce na polosamotě v podhůří Orlických hor, v níž Vás budou vítat a hřát praskající kachlová kamínka, nebo také v našich prostorách laděných do lesního stylu, které se nacházejí přímo v Žamberku nedaleko náměstí (foto interiéru najdete zde). Samozřejmostí je kromě krásné vůně a příjemné hudby také čaj, káva či voda a menší občerstvení. Od cca prosince 2022 pro Vás nově chystáme unikátní možnost lesního celoročního wellness uprostřed panenské přírody Orlických hor. Masáže budou probíhat jak v Žamberku (jako dosud), tak o 20 minut dále směrem do Orlických hor (pár minut od slavného poutního místa s kostelem s prosklennou střechou v Neratově – možnost masáž spojit s návštěvou, moc doporučujeme!). Toto wellness lze absolvovat jak před samotnou tantrickou masáží, tak po ní. Více info viz ceník (poslední tři položky).

Žamberk, Kostelní ulice
(564 01 Žamberk, Pardubický kraj)
Eliška Hufová:
eliska.hufova@seznam.cz
+420 774 293 850