Volné termíny

(pro termíny rolujte dolů)

Jestliže cítíte, že bychom vám mohly s vaším problémem či na vaší cestě pomoci právě my (skrze např. tantrickou masáž nebo terapii apod.), rezervujte si prosím svůj termín takto:

KONTAKT: 774 293 850 (ideálně pro objednání pište sms, kdy reagujeme téměř obratem; lze využít i e-mail ulesnivily@seznam.cz (odpovídáme většinou do 24 hodin); samozřejmě také volejte – pouze však v případě, že jste si již vybrali konkrétní termín a konkrétní typ a délku tantra masáže zde z naší nabídky)

V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV DOTAZŮ, na které na našich stránkách nenajdete odpovědi prosím pište ideálně na e-mail ulesnivily@seznam.cz (odpovídáme většinou do 24 hodin). Lze nás kontaktovat i do sms samozřejmě již s konkrétním dotazem. Bohužel nemáme prostor v telefonu zodpovídat na všechny vaše otázky, z nichž na mnohé najdete odpovědi na našich stránkách. Děkujeme za pochopení.

Pracujeme téměř každý všední den i víkendy a svátky od cca 8.00 do 22.00.

JAK IDEÁLNĚ POSTUPOVAT PŘI OBJEDNÁNÍ:

V klidu si pročti naše stránky (alespoň tuto, kde najdeš to nejdůležitější). V případě, že jsi rozhodnut/a, napiš nám ideálně sms zprávu (kontakt viz výše), kde stačí uvést: 1) délku a druh Tebou vybrané masáže (či terapie atd.), 2) preferovanou masérku/masérky 3) na kdy by ses rád/a objednal/a (termíny viz níže) a zároveň 4) preferované místo (prostory v Žamberku, případně týpí nebo maringotka nedaleko Žamberka) . Obratem odepíšeme a potvrdíme, případně navrhneme malinko poupravit termín nebo doporučíme masérku, která v daný termín pracuje 🙂

PROSÍM, OBJEDNÁVEJTE SE IDEÁLNĚ PÁR DNÍ PŘEDEM, MAXIMÁLNĚ DANÝ DEN RÁNO ČI DOPOLEDNE. V případě objednání 1-3 hodiny předem nejsme na 90 % schopni uspokojit Váš zájem, jelikož termíny, které se obsazují nejčastěji den předem nebo daný den ráno, jsou již buď obsazené, nebo takto rychle nedokážeme reagovat – některé masérky totiž nebydlí zrovna nejblíže našeho masážního centra. Děkujeme za pochopení.

Objednávka masáže je pro nás (a doufáme, že i pro vás) závazná. Jestliže zrušíte masáž méně než 24 hodin předem, je třeba zaplatit 90 % z ceny masáže jako storno poplatek (bohužel na poslední chvíli nemáme již možnost vaše místo obsadit jiným klientem, který by měl o masáž skutečně vážný zájem, a přicházíme tak o peníze). Toto se nám děje čím dál častěji, proto přistupujeme k tomuto opatření. Z poplatku jsou osvobozeni ti, kteří se obratem přeobjednají na jiný termín (max do 14 dní) a jejichž důvodem byla např. nemoc, nehoda, jiné… Děkujeme za pochopení. Zároveň jestliže se objednáte a masáž vůbec nezrušíte (tj. nedáte vědět a masérka na Vás bude na místě čekat), požadujeme poslat celou částku za Vámi objednanou masáž.

AKTUÁLNÍ VOLNÉ TERMÍNY:

10.6. (po) – již plně obsazeno (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

11.6. (út) – ještě poslední dvě volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše

12.6. (st) – ještě poslední dvě volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

13.6. (čt) – ještě poslední dvě volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

14.6. (pá) – ještě poslední dvě volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše

15.6.. (so) – ještě tři volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše

16.6. (ne) – ještě poslední dvě volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

17.6. (po) – ještě tři volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

18.6. (út) – ještě čtyři volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

19.6. (st) – ještě tři volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše

20.6. (čt) – ještě tři volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

21.6. (pá) – ještě pět volných míst (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

22.6. (so) – ještě poslední dvě volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše

23.6. (ne) – ještě čtyři dvě volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

24.6. (po) – ještě tři volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

!!! Možnost se objednat i na další dny, které zde nejsou uvedeny. Maximálně však měsíc dopředu 🙂

KDE SÍDLÍME:

Najdete nás v našich prostorách laděných do lesního stylu, které se nacházejí přímo v Žamberku nedaleko náměstí. Zároveň za příplatek 200 Kč poskytujeme masáže také v originálním luxusně zařízeném indiánském týpí, anebo stylové glamour maringotce v tichém soukromém prostředí v bezprostřední blízkosti lesa s možností celoročního „lesního wellness“ (více zde) uprostřed panenské přírody Orlického podhůří (cca 10 minut od Žamberka a 45 minut od Hradce Králové). Toto wellness (i s případným ubytováním) je možné absolvovat jak před samotnou tantrickou masáží, tak po ní. Více info najdete v našem ceníku a pod ním zde.

Žamberk, Kostelní ulice
(564 01 Žamberk, Pardubický kraj)
Eliška Hufová:
ulesnivily@seznam.cz
+420 774 293 850