Výuka, workshopy, přednášky

Na přání je možno pro menší či větší skupinky lidí (ale i pro studenty nebo děti na druhém stupni ZŠ) uspořádat seminář, workshop či přednášku na jakékoliv téma, kterému se ve své praxi věnuji já, Eliška (zakladatelka a majitelka). Možnost je také individuální výuky například tantrické masáže nebo dalších technik práce s tělem pro použití doma.

Cena za přednášku, workshop či seminář ve škole nebo ve větší skupině lidí je individuální dle domluvy, cena za individuální výuku je 1300 Kč/h za jednoho člověka (při delším čase nad 2h je cena 1000 Kč/h).

AKTUÁLNÍ PŘEDNÁŠKY A KURZY V NAŠEM KOMUNITNÍM CENTRU V ŽAMBERKU:

Přednáška: O SEXU JINAK…ANEB TANTRA JAKO ŽIVOTNÍ STYL (30.1.2023 v Žamberku, více info viz zde nebo zde)200 KČ

Pro páry pak velice doporučujeme tuto možnost kurzu:

OCHUTNÁVKA TANTRY PRO PÁRY

Tato ochutnávka je v délce tří hodin (tedy 180 minut), kdy s každým párem, který nás navštíví, pracujeme ryze individuálně a intuitivně. Tato tantrická ochutnávka sestává z úvodního cca 15 až 45 minut dlouhého rozhovoru o vašich potřebách nebo v některých případech také tématu, které vás trápí (pozor, tento rozhovor však nenahrazuje plnohodnotnou partnerskou terapii, pakliže máte o ni zájem, doporučujeme se objednat zvlášť jindy nebo si přikoupit k tomuto kurzu 60 min terapie). Dále vás čeká ochutnávka tantrické masáže (na přání je možno zahrnout i intimní partie) – každý z páru si užije cca 45 minut dlouhou tantrickou masáž, přičemž partner, který zrovna není masírován, se může (což vřele doporučujeme) dívat a učit se, jak takovou tantrickou masáž doma partnerovi poskytnout. Třetí část setkání sestává z těch nejjednodušších a nejoblíbenějších tantrických technik, které budou samozřejmě doplněny o trochu té nezbytně nutné teorie 😉 . Zároveň nabízíme také spoustu tantrické literatury, takže si na závěr vašeho setkání můžete domů odnést i knihu o tantrickém sexu dle vašeho výběru. Každopádně součástí tohoto kurzu jsou skripta, které od nás dostanete v elektronické podobě. Samozřejmostí je i čaj, káva či voda a lehké občerstvení. Více najdete v tomto článku.

Cena: 5000 Kč (180 minut)