Masáže a práce s tělem

CELOSTNÍ TANTRICKÁ SMYSLNÁ MASÁŽ A TANTRICKÁ TERAPIE

Lesní víla a její kolegyně (naše medailonky a foto viz zde) Ti nabízí ojedinělou tantrickou celotělovou intimní masáž celého těla. Možná jsi již o tantrické masáži a o tantře někde zaslechla nebo zaslechl, možná se Ti vybaví obyčejná erotická masáž a možná už víš, že tantrická masáž v sobě skrývá mnohem hlubší poselství práce s naší sexuální energií, co však možná ještě netušíš je to, že skutečná a s láskou k druhému provedená tantrická masáž v sobě skrývá nesmírný léčivý potenciál.

Pro ty z vás, kdo od tantrické masáže čekají i silnou léčivou energii a řešení svých duševních či fyzických potíží, nabízím i unikátní autorskou tantrickou terapii, o které najdeš vícero informací zde. Tantrickou terapii velmi doporučuji i jako samotnou přípravu na tantrickou masáž, protože jak se říká – štěstí přeje připraveným, což znamená pouze to, že jestliže byste rádi z tantrické masáže vytěžili tzv. maximum, je třeba se očistit a často si zpracovat i některá svá stará nepotřebná přesvědčení, traumata či nejrůznější emocionální a tělesné bloky.

JEŠTĚ PÁR ÚVODNÍCH STRUČNÝCH SLOV K TANTRICKÉ MASÁŽI PRO TY, CO TAK ÚPLNĚ NEMAJÍ RÁDI „OMÁČKU“:

Tantrická masáž je masáž, při které se bude doslova radovat každá Tvá buňka a při níž můžeš zažít hluboké vnitřní prožitky (později klidně i celotělové orgasmy a nárůst a proudění nejen sexuální energie). Jedná se o masážní techniku postupného zcitlivování těla i mysli, po které člověk cítí nejenom větší potěšení při samotném pohlavním styku, ale rovněž následně prožívá více radosti a vitality v běžném životě. Více o tantrické masáži najdeš v tomto článku (o tom, jak poznat tu pravou či alespoň kvalitní tantrickou masáž, zase v tomto článku). O tantrické masáži konkrétně pro ženy doporučuji pak tento článek.

Více o tom, jak probíhá tantrická masáž, najdeš níže pod fotkami 😉 Zde jsou pak mé volné termíny.

PROČ JÍT NA TANTRICKOU CELOTĚLOVOU MASÁŽ PRÁVĚ KE MNĚ?:

 • masíruji vždy s láskou, úctou a respektem ke druhému
 • snažím se vždy o individuální a osobní přístup ke klientovi – moje tantrická masáž je vždy na míru vytvořená pro každou úžasnou a ojedinělou bytost, která ke mně přichází a která si z masáže potřebuje odnést právě to, co vědomě i podvědomě nejvíce postrádá
 • součástí masáže je vždy úvodní pohovor, který neodbývám na pár zdvořilostních frází a rychlé vysvětlení toho, co klienta čeká. Chci se na bytost přede mnou nacítit, zjistit kde se v životě právě nachází a co vědomě (a někdy i podvědomě) hledá a jaké jsou její skutečné potřeby! Přestože mnohokrát slýchávám, že klient či klientka se přijeli pouze zrelaxovat, často je jejich skutečná potřeba nevyřčená a někdy i samotným klientem necítěná. Je pro mne tedy velmi důležité odhalit klientovi jeho „jádrové potřeby“, aby pro něj mohla být masáž skutečným transformativním prožitkem.
 • tantrickou masáž vnímám též jako práci s tělem, která by měla uvolňovat mimo jiné i klientovy tělesné (často svalové) bloky a rozproudit stagnující energii, teprve poté může sexuální energie volně proudit
 • mám stálé klienty, kteří se ke mně vrací, jelikož jim tantrická masáž či tantrická terapie pomáhá v životě dosahovat nejenom úspěch, ale také jim do života přichází opravdová a nefalšovaná radost a někdy se dějí i „zázraky“ 😉
 • pomocí tantrické masáže, ale zejména tantrické terapie (jejíž součástí může a nemusí být i tantrická masáž) pomáhám svým klientům nejen dosahovat nezapomenutelných stavů relaxace, ale učím je se také napojovat na svou vnitřní léčivou inteligenci. Cílem je dostat klienta do stavu, v němž se probudí jeho vlastní „vnitřní léčitel“ a jeho vlastní energie (mnohem silnější než je ta atomová) do takové míry, o které se mnohým z nás dosud ani nezdálo. Teprve v tom okamžiku započne tzv. samouzdravující proces a někdy se dějí i „zázraky“ nejen na rovině psychické, ale často i fyzické (byla jsem svědkem a také sama slyšela o příbězích, co tento náš vnitřní zdroj všechno dokáže za „zázraky“ počínaje od zbavení se problémů s předčasnou ejakulací, ale třeba i depresí, a konče vyléčením se z rakoviny).
 • v rámci tantrické masáže se s úspěchem věnuji i tématům jako předčasná ejakulace či problémy s erekcí nebo u žen (ale i mužů) např. problémům s nízkou chutí na milování
 • nabízím netradiční útulné lesní prostředí v maringotce na polosamotě – nehraji si na východní jogínku, jsem ve svém jádru divokou a nespoutanou „lesní bytostí“, a tak svým klientům nabízím rovněž takové prostředí, kde se cítím dobře a kde se (snad) díky tomu mohou cítit dobře i oni.
 • neustále se ve svém oboru vzdělávám a beru jej (sakra) vážně! 😉 …ostatně jako vše, co dělám a čemu se se zápalem sobě vlastním věnuji..

Existuje sex, o němž nás ve škole ani v pornu neučí. Existuje sex, který je přirozený, nanejvýš naplňující a smyslný a při kterém můžeš zažívat orgasmické celotělové stavy celé hodiny, protože nás spojuje s naší sexuální/životní energií, jejíž potenciál ani zdaleka nevyužíváme (je to síla srovnatelná minimálně s energií atomového jádra…) Ráda Ti o něm povyprávím a zasvětím Tě do něj skrze smyslnou tantrickou celostní masáž, při níž lze zažít opravdu velmi nevšední zážitky, které mohou člověka dovézt až k tzv. celotělovému orgasmu či alespoň k velmi hlubokým a naplňujícím stavům (tělesným, duševním a později klidně i duchovním)…

KDO TĚ UVÍTÁ A KDĚ TĚ UVÍTÁ 😉 :

Na tantrickou masáž Tě zvu do své útulné maringotky na polosamotě v podhůří Orlických hor, kde Tě při masáží bude v zimě a v chladnějších dnech doprovázet praskající dřevo v kachlových kamnech a kde se při samotné masáži v zadní místnosti budeš cítit jako v opravdovém lese včetně hudby i vůní (foto interiéru zde). Součástí maringotky je samozřejmě i sprcha a WC (v maringotce nebydlím, pouze pracuji). Samozřejmostí je čaj, káva či voda a menší občerstvení.

V maringotce pracuji já, Lesní víla, a moje kolegyně… Naše medailonky i fotky najdeš tady.

Více foto interiéru najdete zde 😉

A NYNÍ DŮLEŽITÁ „TANTRICKÁ OMÁČKA“ PRO TY Z VÁS, KDO O TANTRICKÉ MASÁŽÍ ČI TERAPII VÁŽNĚ UVAŽUJÍ:

Více o tantrické terapii najdete zde. Tantrickou terapii velmi doporučuji i jako samotnou přípravu na tantrickou masáž, protože jak se říká – štěstí přeje připraveným, což znamená pouze to, že jestliže byste rádi z tantrické masáže vytěžili tzv. maximum, je třeba se očistit a často si zpracovat i některá svá stará nepotřebná přesvědčení, traumata či nejrůznější emocionální a tělesné bloky.

Tantrická masáž pak probíhá v intimní atmosféře svíček a vonných esenciálních olejů (můžeš si vybrat z pěti mnou namíchaných originálních vonných kompozic, která Ti právě udělá nejlépe a podpoří Tvou energii). Při masáží zažiješ cca 10 minut dlouhý zahajovací rituál, jemnost doteků, ale i dalších předmětů jako jsou kožešinky, peříčka, horké ručníky… Samozřejmostí je celotělová olejová smyslná masáž. V případě, že se nechceš nechat připravit o masáž intimních partií, která je povětšinou přirozenou součástí tantra masáží (proto se nazývá celostní), velice ráda Ti poskytnu pečlivou a procítěnou masáž Tvého lůna či pro muže masážní rituál uctění lingamu (penisu), při nichž můžeš zažít mnohem hlubší a zajímavější stavy než při klasické erotické masáži (lze dosáhnout i mnohočetných a celotělových orgasmů, či dokonce duchovních prožitků nebo můžeš začít plakat štěstím). Intimní masáž lze však na přání samozřejmě vynechat nebo je možnost spíše využít léčení yoni, tj. vagíny (jen základy, nejdu tak do hloubky jako u samotného vaginálního mapování, které pro ženy nabízím samostatně) či vajry, tj. penisu (zejména při poruchách erekce nebo předčasné ejakulaci).

Léčivá masáž, jestliže si ji zvolíte spíše než klasickou masáž intimních partií, se netýká jen pohlaví (tedy yoni nebo vajry), ale ovlivňuje samozřejmě celou pánevní oblast. Při masáži se cíleně a hloubkově hledají v této oblasti bolestivá místa nebo místa na těle, která představují problémy a napětí. Pomocí tantrického léčení pohlaví je možné mnohá psychická zranění léčit, a osvobodit tak pánevní oblast od napětí či bolesti. Tyto prožitky nám mimo jiné mohou pomoci znovu objevit radost z milování, které si zasloužíme…

K případnému orgasmu a ejakulaci při tantra masáži: Při tantra masáži je vítáno vše, co je přirozené a energeticky nabíjející vaše tělo. Je tedy v pořádku, že při masáži penisu (lingamu) či vagíny (jóni) může dojít k orgasmu a u mužů také k ejakulaci. Primárně však tantra masáž není vedena s cílem mít za každou cenu klasický orgasmus, jelikož mnohem důležitější součástí této masáže je zážitek proudění sexuální energie nejen v pohlavních orgánech, nýbrž v celém těle, který může vést až k tzv. hlubokému celotělovému orgasmu, a tedy mnohem intenzivnějším zážitkům (techniku před samotnou masáží ráda vysvětlím). Tudíž prosím neočekávejte, že se lze masérky v průběhu masáže intimně dotýkat, jak se někteří klienti mylně domnívají – nejedná se o klasickou erotickou masáž, kdy se masérka tváří a hraje roli, kde se jí doteky klienta jakože líbí. Vše je zde totiž upřímné a cílem masérky, která je zde v roli toho, kdo dává a poskytuje doteky, je pocit, aby se klient mohl cítit jako zcela přijímající, jako někdo, komu je s něhou, ale i hravostí poskytován velice intimní a maximálně naplňující dotek, který může dříve či později vést až k zážitkům, které jsou slovy naprosto nepopsatelné (někdy tyto zážitky opravdu hraničí až s duchovní extází). Zároveň intimní dotek masérky není možný rovněž z toho důvodu, že je to kontraproduktivní vzhledem k tomu, že je dobré zcela pouze přijímat a být u sebe a svého těla. Jestliže byste se intimně masérky dotýkali, „vycházíte“ ze svého těla směrem ven a vaše prožitky jsou poté mnohem méně intenzivní, jelikož vaše energie je směrována vůči masérce, ne vůči vašemu tělu, které je v masáži nejdůležitější…

!!! Prosím pozor, u této masáže se nejedná o sexuální ani erotické služby, masáž je čistě terapeutická a relaxační a zde jsou její benefity:

 • Probouzí životní a sexuální energii
 • Zesiluje lásku k vlastnímu tělu
 • Poznání sebe sama do hloubky
 • Zesiluje prožitek a citlivost intimních partií
 • Prohlubuje vztah s partnerem
 • Odbourává bloky
 • Pomáhá při problému s erekcí, předčasnou ejakulací nebo nízké chuti na milování (více zde)

DALŠÍ URČITĚ JEŠTĚ POTŘEBNÉ INFO, POKUD ZVLÁDÁTE JEŠTĚ POBRAT 😉 :

– Masíruji nahá, jelikož je pro mne důležitá rovnost – nahý klient/ nahá masérka (na přání mohu být samozřejmě oblečená v tzv. sarongu/šátku).

– Pár recenzí najdete zde (dole na stránce).

– Pracuji téměř každý všední den a někdy i víkendy od 8.00 do 20.00 (střídám se se svou kolegyní – naše medailonky viz zde). Je tedy možné, že daný den nemohu namasírovat já, ale moje stejně sympatická a zkušená kolegyně.

KROMĚ KLASICKÉ TANTRICKÉ MASÁŽE ROVNĚŽ POSKYTUJI TYTO TYPY TANTRA MASÁŽÍ:

– Tantrickou masáž s terapeutickým potenciálem v rámci TANTRICKÉ TERAPIE (více informací i ceník najdete tady). Masáž v rámci této terapie je vesměs „klasická tantrická“ (přestože v ní nemusejí být zahrnuty intimní partie), ale s větším důrazem na terapeutický účinek – více se podobá hluboké uvolňující masáži, o které píši níže v šedém bloku (trvá 75-90 minut). Tuto terapii a masáž v rámci ní velmi doporučuji, jestliže byste rádi vyřešili nebo začali řešit jakýkoliv psychický, fyzický či jiný problém. Součástí této terapie je i výroba vaší vlastní vůně na míru (jako tzv. kotvy).

– Například TANTRICKOU MASÁŽ S LEHKÝMI PRVKY BDSM. Vědomé či tantrické BDSM je mnohem jemnější než klasické sado-maso techniky a jeho záměrem je probouzení a rozvádění energie a potěšení v těle. Díky odevzdání se posilujete důvěru v život a sebe sama a pouštíte se běžných mechanismů kontroly situací. Dalším z přínosů je práce se strachem, který je proměňován ve vzrušení a zvedá tak energii v těle. Naučíte se tedy využít strach ve vašem životě jako zdroj energie k akci a změně a nebudete jím tolik paralyzováni. Jiným velkým darem je práce s hranicemi a potřebami, kdy se naučíte říkat „ne“, tedy to, co již nechcete a co chcete. Práce s BDSM nástroji a pomůckami v neposledním pomáhá k propojení se sebou samým a zároveň rozvádí intenzivně energii celým tělem…

– Ve svém repertoáru mám také ojedinělou tantrickou masáž „RAJSKÝ DOTEK“ v délce 180 minut, při níž Vám kromě tantrické masáže s prodlouženou masáže intimních partií mohu nabídnout větší zaměření na bioenergetickou a hlubokou uvolňující masáž celého těla, při níž se Vám mohou začít vyplavovat zadržované emoce v těle, které dají prostor většímu proudění (sexuální) energie v těle. Těšit se před samotnou masáží můžete také na procvičení některých tantrických dechových praktik, jež si společně projdeme a které doporučuji využívat doma při trénování práce se sexuální energií (zejména při tzv. vědomé autoerotice, ale i v páru). Aby toho ale nebylo málo, čeká Vás ještě bylinné napařování celého těla horkými ručníčky (které je součástí i jiných mých tantra masáží, ale zde je použita speciální afrodiziakální voňavá lesní bylinná směs, jež dokonale nahřeje a připraví ztuhlé svaly a rozproudí energetické procesy v těle). Samozřejmostí je také solný peeling nohou. 

– Nabízím také speciální autorskou a nezapomenutelnou masáž „MAGICKÝ DOTEK – V NÁRUČI LESNÍ VÍLY“ (v současné době nejoblíbenější masáž mých klientů), která je v délce 150 min a která obsahuje kromě klasické tantrické masáže a prodloužené masáže intimních partií, rovněž dotek nahého ženského těla („dotek víly“), jež bude na vašem těle něžně tančit, ale také poskytne něžnou a láskyplnou ženskou náruč. Při této masáži mimo jiné ležíte v různých polohách a masérka má tak ideální přístup k Vašemu tělu… Masáž v sobě kloubí erotickou něžnost, citlivost a krásu nahého ženského těla, ale zároveň je hluboce uvolňující a obsahuje relaxační prvky, které otvírají tělo i ducha. Klade větší důraz na dynamiku, vzrušení a rozvíjení sexuální energie. Je to vůbec nejsilnější a nejintimnější pocit, jaký můžete při přijímání tantrické masáže poznat. Pocítíte obrovské navýšení energie v těle, která bude přecházet do nezapomenutelného a blahodárného stavu úplné harmonie a blaženosti (někdy se můžete cítit téměř jako miminko v bezpečí mateřské dělohy). Doporučuji zejména mužům (ale samozřejmě i ženám), kteří zapomněli, jak silná a magická může být energie ženy, jak kouzelný a léčivý je lidský dotek, jak naplňující bezpečné teplo druhého člověka a především jak hřejivá a láskyplná umí být ženská náruč…

Pozor!!! Lesní víla může svou masáž proměnit v harmonický tanec na tvém těle jen tehdy, pokud ji plně respektuješ, když se cítí v bezpečí a její dávaná energie je přijímána s respektem a radostí; jen tehdy může naplno rozvinout potenciál této nejhlouběji jdoucí intimní masáže. Pro oboustranně nabíjející efekt je tedy potřeba dodržovat určitá pravidla. Nejdůležitější z nich zní: „Pokud přijímáš masáž, zůstaň po celou dobu přijímající…“

– Pro páry je samozřejmě možná také PÁROVÁ TANTRICKÁ MASÁŽ, neboť společný prožitek celostní smyslné tantrické masáže je jedinečný a hluboký. Párová masáž je určena pro páry, které chtějí zažít něco ojediněle romantického a dát své sexualitě nový impuls nebo touží prohloubit svou smyslnost a schopnost pocítit rozkoš. Standardně tuto masáž vykonávají dvě maséry najednou, v mých menších prostorách to ovšem není možné, a tak jsem dlouho přemýšlela, jak bych tuto masáž mohla dopřát párům, kteří se na mne čím dál tím více obracejí. Rozhodla jsem se, že masáž může být naplňujícím okamžikem i tehdy, když bude masírovat jedna jediná masérka. Možno si zvolit variantu, kdy jeden z páru je celou dobu přihlížejícím tomu, když se jeho partner vznáší na vlnách smyslnosti, rozkoše nebo si pouze užívá blažený stav toho, kdy jeho hlava doslova vypíná, nebo je možné namasírovat každého zvlášť s tím, že druhý mezitím opět přihlíží. Velmi dobrou volbou je také ta, když masérka se v masáži páru citlivě a intuitivně střídá. Cílem takovéto jemné masáže je pak spíše propojit partnery pomocí něžných intuitivních doteků a uvolnit energetické bloky v těle. Přestože je doteků tedy o něco méně, o to je navýšen proudící cyklus energie, který se velmi jemně a pozvolna rozvíjí a který v našem těle stíháme lépe pozorovat. Dopřejte si tedy velmi láskyplné plynutí pro páry, kdy masérka je pouze jemná zprostředkovatelka spojení dvou duší… Samozřejmostí u této masáže je rovněž masáž intimních partií. V případě potřeby vás ráda zanechám za příplatek 400 Kč na 1h úplně o samotě, abyste si svůj zážitek vychutnali až do konce 😉 Je možno využít také ubytování (více zde).

– Další mnou velmi doporučenou možností pro páry je OCHUTNÁVKA TANTRY PRO PÁRY v délce tří hodin (tedy 180 minut), kdy s každým párem, který mne navštíví, pracuji ryze individuálně a intuitivně. Tato tantrická ochutnávka sestává z úvodního cca 15 až 45 minut dlouhého rozhovoru o vašich potřebách nebo v některých případech také tématu, které vás trápí (pozor, tento rozhovor však nenahrazuje plnohodnotnou partnerskou terapii, pakliže máte o ni zájem, doporučuji se objednat zvlášť jindy nebo si přikoupit k tomuto kurzu 60 min terapie). Dále vás čeká ochutnávka tantrické masáže (na přání je možno zahrnout i intimní partie) – každý z páru si užije cca 45 minut dlouhou tantrickou masáž, přičemž partner, který zrovna není masírován, se může (což vřele doporučuji) dívat a učit se, jak takovou tantrickou masáž doma partnerovi poskytnout. Třetí část setkání sestává z těch nejjednodušších a nejoblíbenějších tantrických technik, které budou samozřejmě doplněny o trochu té nezbytně nutné teorie 😉 . Zároveň nabízím také spoustu tantrické literatury, takže si na závěr vašeho setkání můžete domů odnést i knihu o tantrickém sexu dle vašeho výběru. Každopádně součástí tohoto kurzu jsou skripta, které ode mne dostanete v elektronické podobě. Samozřejmostí je i čaj, káva či voda a lehké občerstvení. Více najdete v tomto článku.

– Objednat se můžete také na ČTYŘRUČNÍ TANTRICKOU MASÁŽ DVĚMA MASÉRKAMI v délce 120 minut. Čtyřruční tantrická masáž přináší dokonalou harmonii čtyř rukou, dává dvojnásobek jemnosti, pozornosti a láskyplných doteků. Může ve vás také probudit a rozproudit vícero sexuální energie, kterou lze poté snadněji rozvádět do celého těla a zažít opravdu vrcholné či alespoň určitě velmi nevšední a intenzivní okamžiky blaženosti. Tato masáž je velmi energetizující, pečující a léčivá.

CENÍK:

TANTRA MASÁŽ „ZASVĚCENÍ“ 60 MIN (ochutnávka tantrické masáže) * 1800 KČ
TANTRA MASÁŽ 90 MINUT * 2500 KČ
TANTRA MASÁŽ 120 MINUT (delší a hlubší prožitek, doporučuji) * 3200 KČ
TANTRA MASÁŽ 150 MINUT (obsahuje mimo jiné i prodlouženou masáž intimních partií pro vybudování ještě více energie) * 3800 KČ
TANTRA MASÁŽ PRO PÁRY 150 MIN (zažijte romantiku „trochu jinak“, příplatek za ponechání na 1h o samotě je 400 Kč) * 4000 KČ
OCHUTNÁVKA TANTRY PRO PÁRY 180 MIN (velmi doporučuji: masáž obou partnerů, kurz masáže a kurz tantry v jednom) * 4500 KČ
TANTRA MASÁŽ „RAJSKÝ DOTEK“ 180 MIN (hluboká uvolňující masáž navíc, nácvik dechových praktik ad. – o masáži více viz výše) * 4500 KČ
TANTRA MASÁŽ „MAGICKÝ DOTEK – V NÁRUČI LESNÍ VÍLY“ 150 MINUT (unikátní a nezapomenutelná masáž, o ní více viz výše) * 4500 KČ
TANTRA MASÁŽ 180 MINUT (to nejlepší, co mohu nabídnout: masáž „rajský dotek“ + „magický dotek“) * 5000 KČ
TANTRA MASÁŽ 2 MASÉRKAMI (TZV. ČTYŘRUČNÍ) 120 MINUT * 5000 KČ
MASÁŽ PROSTATY NAVÍC K TANTRA MASÁŽI * (o ní více viz níže v dalším bloku) + 400 KČ
TANTRA MASÁŽ S PRVKY BDSM * + 200 KČ

* Aby nedošlo k nedorozumění (a co některé tantra salóny či masérky neuvádějí), tak cena je za kompletní čas strávený u mne. Tedy úvodní rozhovor je zahrnut již v ceně masáže, stejně jako případný čas na sprchu, doznění masáže a závěrečné sdílení (počítejte dle okolností 10 minut… napoprvé pak nebo jestliže se vůbec neznáme či jste nikdy na tantrické masáži nebyli, většinou o trochu déle). Jestliže byste napoprvé potřebovali např. dalších 30 minut, je někdy možné je dokoupit za cenu 700 Kč přímo na místě.

* Pro hlubší zážitek doporučuji ideálně masáž v délce alespoň 2 hodiny. Pouhá cca hodina času (nebo hodina a čtvrt), která vyjde na čistou masáž při variantě 90 minut, je z osobní zkušenosti opravdu poměrně málo času v případě této masáže (někteří jedinci se po 45 minutách začínají teprve sotva uvolňovat). Samozřejmě však záleží na vás, vašem času či finančních možnostech…

* U mužů pak velmi doporučuji i masáž prostaty – o ní najdete více níže.

* Možnost zakoupení dárkového poukazu: …nabízím vouchery/ dárkové poukazy na jakoukoliv službu, kterou nabízím (nebo lze umožnit poukaz i na konkrétní částku a obdarovaný/á si vybere službu dle libosti). Je možno zaslat zdarma skrze e-mail, nebo také obyčejně poštou (coby barevně tištěný voucher na pevném papíře) za cenu 50 Kč zaplacenou předem na můj účet nebo hotově.

* Jako samotnou přípravu na tantrickou masáž velmi doporučuji tzv. tantrickou terapii (více zde), protože jak se říká – štěstí přeje připraveným, což znamená pouze to, že jestliže byste rádi z tantrické masáže vytěžili tzv. maximum, je třeba se očistit a často si zpracovat i některá svá stará nepotřebná přesvědčení, traumata či nejrůznější emocionální a tělesné bloky.

INFO PRO OBJEDNÁNÍ A VOLNÉ TERMÍNY ZDE

HLUBOKÁ UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ A PRÁCE S TĚLEM

Tato opravdu transformační masáž, která v sobě snoubí tisíciletou praxi shiatsu, reflexní masáže a dalších vývojově mladších technik (např. bioenergetická masáž či de-armouring – tzv. rozpouštění emočních kruniřů), vstupuje hluboko do vašeho těla, v němž se skrývá nekonečná studnice našich emocí a naučených programů. Tato masáž nás učí přijímat naše tělo takové, jaké zrovna je, učí jej milovat, ctít a cítit. Ukazuje nám cestu vnitřní a intuitivní tělesné moudrosti. Často se nám západním lidem totiž stává, že chodíme s jakoby plnou hlavou plnou stresu, a své tělo buď vůbec nevnímáme, nebo jej pouze instinktivně vláčíme s sebou naším životem bez toho, aniž bychom mu hlouběji rozuměli a cítili jakékoliv jeho jemné signály. Zároveň nám tato masáž předává schopnost, jak se skrze tělesné vjemy dostat do těch nejhlubších emocí, neboť o tom, že tělo je zrcadlem našich emocí, už nás učili stačí Indové a Číňané. 

Masáž nedoporučuji využívat v případě, že chcete pouze tzv. vypnout, lze ji podstoupit ale například tehdy, jestliže se chcete cítit více svěží, jakoby znovuzrození nebo v případě, že je vaše tělo vlivem stresu a prožitých nepříjemných emocí tzv. zablokované a necitlivé. Velmi vhodná je také před samotnou tantrickou masáží (ideálně týden předem), jelikož otevírá tělo pro proudění energie, která v něm dosud spala, a tělo se tak stává poddajnějším, měkčím, citlivějším, zkrátka takovým jako by v něm tančila každičká jeho buňka 🙂

Tuto masáž doporučuji také v případě, že klient či klientka přichází již s určitým tělesným či emocionálním a duševním problémem, který by rádi vyřešili jak na psychické, tak na tělesné úrovni (doporučuji obojí metodu kombinovat, aby efekt byl nejenom rychlejší a účinnější, ale i trvalého rázu). Jedná se tedy většinou o doplňkovou tělesnou terapii v případě nějakého hlubšího psychického problému či traumatu (může se jednat o strachy, úzkosti, deprese, alergie, epilepsie, ale i další problémy, které nejsou tak hlubokého charakteru jako například potíže se sebepřijetím a sebeláskou, vztahy apod.). Více o této bioenergetické terapii (která pracuje jak s duší, tak s tělem) najdete v tomto mém článku.

Tato hluboká uvolňující masáž společně s využitím pohybu, dechu a hlasu klienta tak přináší úlevu a klid a bolavá místa či stará zranění tak mohou odplout a přestat nás v životě ovlivňovat…

Masáž je možná celotělová (včetně léčení yoni a vajry, tj. vagíny a penisu) nebo na přání je možno tyto partie vynechat. K masáži pohlaví: Léčivá masáž se netýká jen pohlaví (tedy yoni nebo vajry), ale ovlivňuje samozřejmě celou pánevní oblast. Při masáži se cíleně a hloubkově hledají v této oblasti bolestivá místa nebo místa těla, která představují problémy a napětí. Pomocí této masáže je možné léčit mnohá psychická zranění, a osvobodit tak pánevní oblast od napětí či bolesti. Tyto prožitky nám mimo jiné mohou pomoci znovu objevit radost z milování, které si zasloužíme… U mužů tuto masáž intimních partií a pánve doporučuji zejména při poruchách erekce nebo při problémech s předčasnou ejakulací.

Další možné účinky této masáže:

 • Nalezení vnitřního klidu
 • Otevření těla pro proud nové energie
 • Pocit větší vitality, radosti, otevření se pro průchod laskavosti, odpuštění, sebepřijetí a přijetí druhých
 • Probuzení schopnosti celotělových orgasmů
 • Probuzení sexuální energie v plném potenciálu (kundaliní)

Zvu Tě do své maringotky na polosamotě v podhůří Orlických hor, kde Tě při masáží bude v zimě a v chladnějších dnech doprovázet praskající dřevo v kachlových kamnech či příjemná relaxační hudba. Součástí maringotky je samozřejmě i sprcha a WC (v maringotce nebydlím, pouze pracuji).

CENA: 1500 Kč/60 min, 2200 Kč/90 min

MASÁŽ PROSTATY

Nabízím jako doplňkovou službu v případě tantrické celostní smyslné masáže (jestliže byste tuto masáž chtěli do tantrické masáže zakomponovat, doporučuji zvolit alespoň dvouhodinovou variantu). Masáž doporučuji jak mužům, tak i ženám, pro které je taktéž vstupní branou k novým sexuálním dimenzím (při stimulaci rekta dost často dochází také k dráždění ženského G-bodu a současně kořeny klitorisu sahají až ke svěračům, a tak při správném dráždění dochází ke vzrušení i v oblasti pochvy.

U mužů vyvolává masáž prostaty zcela nové a nečekané sexuální zážitky. Prostata, podle učení taoismu mužský mínusový „ženský“ bod (na rozdíl od plusového penisu a žaludu) je připodobňována k slavnému ženskému G-bodu, proto i muž může díky této masáži začít zažívat zcela jiné sexuální dimenze – většinou také multiorgasmické stejně jako žena. Při stimulaci prostaty může nicméně dojít k orgasmu i zcela bez stimulace penisu a to i bez ejakulace, případně je ejakulována pouze prostatická tekutina v různém množství.

Masáž prostaty, má rovněž léčivý potenciál, neboť předchází zbytnění či rakovině prostaty. Anální otvor má důležitou úlohu v našem životě, a to zbavovat tělo všeho, co už nepotřebuje. To platí i na psychosomatické rovině. Hromadící se psychické napětí se totiž velmi často ukládá v podobě fyzického napětí v pánevní oblasti a časem se projevuje symptomy zbytnění prostaty nebo rakovinou prostaty. Masáže prostaty jsou považovány za skvělou prevenci proti těmto potížím. Také je až překvapující, jak blahodárný vliv má masáž prostaty na muže trpící předčasnou ejakulací a ještě více na muže se slabší erekcí. Pozor, masáž však nenahrazuje klasickou léčbu a v případě potíží je dobré konzultovat vhodnost masáže s lékařem!

Masáže prostaty se vůbec nemusíte bát, jedná se o velmi jemnou techniku, při které já osobně používám ten nejjemnější bio olejíček a rukavice. Před samotnou masáží doporučuji se pouze alespoň pár hodin předem vyprázdnit, zvenku umýt pohlavní orgány a okolí análního otvoru a před samotnou masáží se uvolnit. Nic nebolí…

Cena: 400 Kč (pouze v případě dvouhodinové či ještě delší varianty tantra masáže)

VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ

Vaginální mapování, která je např. v Americe uznávaná jako skutečná terapeutická metoda (tzv. sexuological bodyworkers bězně spolupracují i s gynekology a jinými lékaři), je velmi citlivá technika, díky níž navážete hlubší kontakt se svým tělem, zvýšíte svou citlivost v pánevní oblasti a rozproudíte v ní energii, která je často blokována fyzickými či psychickými zraněními nebo traumaty z minulosti. Díky této unikátní technice tak otevřete prostor k léčení svých ženských orgánů a získáte větší radost ze své sexuality a potažmo i z celého života.

Tato technika spočívá zejména v masáži konkrétních bodů v prostoru vagíny (nejdříve vnějších, poté čím dál hlubších). Během stimulace těchto bodů se aktivuje buněčná paměť těla, jež vyvolává stejnou emoci, kterou jste si na základě konkrétního zážitku z minulosti do daného místa uložila a opakovaně jej prožívala při každém intimním kontaktu. Může jít o pachuť z necitlivého sexu stejně tak jako o vzpomínku na chlad gynekologických kleští, traumatický porod nebo pocit zrady a bezmoci při odhalené nevěře. Při mapování se vám podobné prožitky z vědomí, dáte jim prostor je procítit a necháte je ze svého těla navždy odejít.

Tato metoda je pak zejména vhodná pro ženy s jizvami po porodu nebo jiných chirurgických zákrocích v intimních partiích jako je například nástřih hráze a jiné. Jizvy totiž dost často způsobují dlouhodobé stažení, přecitlivělost nebo úplnou necitlivost v pánevní oblasti. Pomáhá však také při problémech v sexuální oblasti, kdy mnoho žen trápí nízká vzrušivost (někdy až anorgasmie) a obecně nechuť k sexu, která může být vyvolána nejen nízkou citlivostí v oblastí vagíny, ale také suchostí, bolestmi nebo naučenými programy v naší hlavě. 

Cena: 3000 Kč/150 min

(pro větší efektivitu je při vaginálním mapování doporučeno minimálně 3 sezení)