TANTRICKÉ MASÁŽE

TANTRICKÁ SMYSLNÁ MASÁŽ U LESNÍ VÍLY

Za svitu mnoha svíček Ti v prostředí tajuplného lesa poskytnou lesní víly tu nejkrásnější smyslnou celotělovou masáž, jakou jsi kdy zažil. Říká se jí „tantrická“, má velmi dlouhou historii (sahající až do období 3000 před n.l.) a je to masáž, při níž se bude radovat každá buňka Tvého těla a která Tě jako jedna z mála dokáže dovést do těch nejblaženějších stavů tělesných i duševních.

V našem krásném a útulném lesním prostředí Ti nabízíme velmi nevšední a ojedinělou masáž, při které se o Tebe láskyplně a něžně postará a namasíruje Tě vždy Tebou vybraná lesní víla. Jestliže nevíš, co je to tantrická masáž, tak věz, že tantrická masáž je typ masáže, při které dochází k celotělové péči o tělo (ano, i včetně intimních partií) a o které se více dočteš níže. Pozor, nejedná se však o masáž tzv. erotickou, která klouže pouze po povrchu, jejím jediným cílem je co nejrychlejší uspokojení a vyvrcholení klienta a která se nezaměřuje na další důležité aspekty včetně práce se sexuální energií (zde v tomto našem článku, který opravdu velmi doporučujeme přečíst, najdeš srovnání obou masáží).

U tantrické masáže, na rozdíl od té erotické, se jedná o masáž, díky které dochází k postupnému zcitlivování těla i mysli a jež se zaměřuje na kultivaci (transformaci) Tvé sexuální energie, která poté způsobuje opravdu nádherné tělesné i duševní stavy a je silně léčivá, přičemž dokáže velmi efektivně pomáhat také s problémy s předčasnou ejakulací či erekcí. O mnohých výhodách tantrické masáže se dočteš zde:

BENEFITY TANTRA MASÁŽE:

  • Probouzí životní a sexuální energii (tzv. hadí sílu či tzv. kundaliní)
  • Dokáže dovést člověka až k tzv. celotělovým orgasmům a euforickým stavům
  • Zklidňuje nervovou soustavu a aktivuje samoozdravné procesy
  • Zesiluje lásku k vlastnímu tělu
  • Zesiluje prožitek a citlivost intimních partií
  • Prohlubuje vztah s partnerem
  • Odbourává nejrůznější (energetické i emoční) bloky v těle a duši
  • Velmi efektivně pomáhá při problému s erekcí, předčasnou ejakulací nebo nízké chuti na milování (více zde)
  • Při pravidelném a dlouhodobém praktikování vede až k osvíceným stavům mysli (či mnohem dříve alespoň k vnitřnímu klidu a míru)

Průběh tantrické masáže: zahajovací tantrický rituál, bioenergetická masáž pro dokonalé uvolnění, masáž horkými ručníčky, masáž kožešinkami, peříčky a jinými hebkými předměty, olejová celotělová masáž, intimní masáž, doznění…

!!! Prosím pozor, u této masáže se nejedná o sexuální ani erotické služby. Ty hledejte prosím jinde. Je to dáno samozřejmě i tím, že tantra (jakožto filosofie) a potažmo i tantrická masáž jdou mnohem hlouběji, sex tedy vnímají úplně jinak…

U nás na Tebe při této masáži čeká vskutku nádherné, originální a velmi útulné prostředí. Cokoliv děláme, nikdy neděláme napůl… Najdete nás v našich prostorách laděných do lesního stylu, které se nacházejí přímo v Žamberku nedaleko náměstí. Zároveň za příplatek 200 Kč poskytujeme masáže také v originálním luxusně zařízeném indiánském týpí, anebo stylové glamour maringotce v tichém soukromém prostředí v bezprostřední blízkosti lesa s možností celoročního „lesního wellness“ (více zde) uprostřed panenské přírody Orlického podhůří (cca 10 minut od Žamberka a 45 minut od Hradce Králové). Toto wellness (i s případným ubytováním) je možné absolvovat jak před samotnou tantrickou masáží, tak po ní. Více info najdete v našem ceníku a pod ním zde.

Přeješ si zažít nejenom tantrickou masáž, ale také něžný a láskyplný dotek éterických lesních víl? Každá z nás „Lesních víl“ (tantrických masérek) jsme originální bytostí. Naše medailonky, recenze zákazníků a samozřejmě také spoustu fotografií nalezneš v odkaze níže.

Již jsi rozhodnutý či rozhodnutá, že bys rád/a vyzkoušel/a tantrickou masáž, ale stále jsi na vážkách, kde tuto výjimečnou masáž prožít? Jestliže váháš nad vícero místy, kam se vydat, tady je našich dvanáct důvodů, proč tantrickou masáž okusit právě u nás. Pokud Tě přesvědčíme, rádi Tě u nás uvidíme, pokud ses rozhodl/a pro jiné místo, věříme, že pro to máš spoustu skvělých důvodů a přejeme Ti, aby pro Tebe byla (první) tantrická masáž jedním z nejkrásnějších a nezapomenutelných zážitků v životě…

Dalšími důležitými informacemi, jestliže se k nám plánujete objednat, jsou jistě informace o cenách, druzích tantra masáže a volných termínech, které v přehledné formě najdete níže:

Existuje sex, o němž nás ve škole ani v pornu neučí. Existuje sex, který je přirozený, nanejvýš naplňující a smyslný a při kterém můžeš zažívat orgasmické celotělové stavy celé hodiny, protože nás spojuje s naší sexuální/životní energií, jejíž potenciál ani zdaleka nevyužíváme (je to síla srovnatelná minimálně s energií atomového jádra…) Rády Ti o něm povyprávíme a zasvětíme Tě do něj skrze smyslnou tantrickou celostní masáž, při níž lze zažít opravdu velmi nevšední zážitky, které mohou člověka dovézt až k tzv. celotělovému orgasmu či alespoň k velmi hlubokým a naplňujícím stavům (tělesným, duševním a později klidně i duchovním)…

Ilustrační foto tantrické masáže pro Vaši lepší představu (u nás najdete samozřejmě jiné prostředí a jiné masérky):

-->