Jak zvýšit sexuální hojnost u mužů…

… ANEB DESATERO RAD KNĚŽKY LÁSKY PRO TY MUŽE, KTEŘÍ CHTĚJÍ MÍT SEXÁLNÍ HOJNOST I BEZ PLACENÍ:

  1. Nesnaž se být za každou cenu „hodný kluk“. Prosím!!!
  2. Přestaň se litovat – i na Tebe čeká doživotně nadržená ženuška či přítelkyně, jen opusť starý program, že cokoliv nejde.
  3. Všichni máme stoprocentně stejný přístup „ke zdroji“ – jakákoliv hojnost je však sesílaná těm, kteří udělají alespoň dva malé kroky směrem k ní.
  4. Nejsi horší než ostatní, jsi jenom jiný a jsi originální! Ukaž svou originalitu světu…
  5. Ženské opravdu netouží po hodných chlapech – touží po přirozeně sebe-vědomých mužích, kteří si váží sebe sama, své práce, svých talentů a koníčků…
  6. Jsi ženatý nebo zadaný a nějak to (nejen) v sexu neklape? A víš ty vůbec, že je spousta knih i online programů nebo kurzů, kde se dá naučit umění milovat (i milovat) jednu ženu po celý život, umění se do ni neustále znovu a znovu zamilovávat a mít ten nejbáječnější sex pod sluncem?
  7. Hodláš i nadále strávit zbytek života se ženou, která si Tě neváží (a už nikdy ani vážit nehodlá), sexuálně již nepotřebuje téměř žádného uspokojení a se kterou si připadáš hůře než stará smradlavá papuč? Opravdu Ti to stojí za to jenom kvůli dětem nebo vnoučatům, případně strachům, že nenajdeš žádnou jinou?
  8. Děti (a zejména synové od svých otců) potřebují pozitivní vzory – chceš pro ně být onen sebevědomý chlapík, co si umí užívat života, co si jde za svým cílem a který ví, jak milovat tu správnou ženu, protože miluje sebe?, Nebo chceš svým dětem předat pouze zatuchlé domácké prostředí, kde spolu žijí dva vyžilí a otrávení lidé?
  9. Jestliže jsi aktuálně opravdu dlouhodobě bez partnerky, trénuj sex (třeba s kamarádkou)! Jestli hodláš svůj další život strávit u porna, nediv se, že se Ti pak s krásnou a „čupr“ ženou jen stěží kdykoliv postaví…
  10. Jestliže nemáš kde trénovat, najdi si fajn společnici nebo kněžku lásky, terapeutku či tantrickou masérku (tantrické masáže), která to s Tebou všechno rozebere a alespoň trochu Tě na tvé cestě posune nebo popostrčí dál… 🙂