JAK PROBÍHÁ TANTRICKÁ MASÁŽ

Před tantrickou masáží Tě čeká povídání s Tebou vybranou masérkou, vzájemné naladění se, případně krátké vysvětlení toho, co bude následovat, a také tipy, jak se co nejlépe při masáží uvolnit. Určitě bude i prostor pro to, abys nám sdělil/a, co Tě k nám vlastně přivádí a co od tantra masáže očekáváš. Budeme rádi i za Tvé dotazy, které ochotně zodpovíme.

( !!! Snažíme se vždy o individuální a osobní přístup ke klientovi – naše tantrická masáž je vždy na míru vytvořená pro každou úžasnou a ojedinělou bytost, která ke nám přichází a která si z masáže potřebuje odnést právě to, co vědomě i podvědomě nejvíce postrádá. Součástí masáže je vždy tedy uvedený úvodní pohovor, který neodbýváme na pár zdvořilostních frází a rychlé vysvětlení toho, co klienta čeká. Chceme se na bytost přede námi nacítit, zjistit kde se v životě právě nachází a co vědomě (a někdy i podvědomě) hledá a jaké jsou její skutečné potřeby. Přestože mnohokrát slýchávám, že klient či klientka se přijeli pouze zrelaxovat, často je jejich skutečná potřeba nevyřčená a někdy i samotným klientem necítěná. Je pro nás tedy velmi důležité odhalit klientovi jeho „jádrové potřeby“, aby pro něj mohla být masáž skutečným transformativním prožitkem. )

Po našem rozhovoru následuje sprcha a po sprše samotná tantrická masáž, která probíhá za doprovodu hudby a v intimní atmosféře svíček a vonných esenciálních olejů (můžeš si vybrat z mnoha námi namíchaných originálních vonných kompozic, která Ti právě udělá nejlépe a podpoří Tvou energii). Při masáží zažiješ přibližně 10 minut dlouhý zahajovací rituál, díky kterému nádherně vpluješ do svého těla a napojíš se na svůj dech. Právě zde dochází k odložení tzv. sarongu (šátku), který sis po vysprchování dal okolo svého pasu. Masérka rovněž svůj sarong při rituálu odkládá. Poté Tě čeká dokonale hravé tajemství doteků – jemnost masérčiných rukou, blažené teplo horkých ručníčků či pomazlení s kožešinkami a pštrosími peříčky a rovněž spousta dalších předmětů a doteků… Samozřejmostí je celotělová olejová smyslná masáž prováděná teplým olejem (používáme výhradně 100% přírodní bio rostlinné oleje). Poté následuje masáž intimních partií, kterou lze případně na přání vynechat.

V případě, že se však nechceš nechat připravit o masáž intimních partií, velice rády Ti poskytneme pečlivou a procítěnou masáž Tvého lůna či pro muže masážní rituál uctění lingamu (penisu), při nichž můžeš zažít mnohem hlubší a zajímavější stavy než při klasické erotické masáži. Je to dáno tím, že coby zkušené tantrické masérky umíme probudit a rozproudit Tvou vlastní sexuální energii, která může putovat celým Tvým tělem, a to až do hlavy. Díky tomu lze dosáhnout tzv. celotělových orgasmů, či dokonce duchovních prožitků, nebo se mohou uvolnit Tvé emoce a můžeš například začít plakat štěstím. Jestliže se však nic z výše uvedeného nestane, jistý či jistá si můžeš být alespoň tím, že prožiješ velice příjemné až euforické stavy… Každý jsme totiž jiný a co někomu trvá chvíli, to jinému může trvat o něco déle nebo to prožije až na jednom z dalších našich setkání. Velmi zejména záleží na tom, jak moc se dokážeš při masáži uvolnit a zklidnit svou mysl…

Intimní masáž lze však na přání samozřejmě vynechat nebo je možnost spíše využít léčení yoni, tj. vagíny (jen základy, nejdeme tak do hloubky jako u samotného vaginálního mapování, které pro ženy nabízíme samostatně) či vajry, tj. penisu (zejména při poruchách erekce nebo předčasné ejakulaci). K tantrické masáží nabízíme rovněž (léčivou) masáž prostaty.

(Léčivá intimní masáž, jestliže si ji zvolíte spíše než klasickou masáž intimních partií, se netýká jen pohlaví (tedy yoni nebo vajry), ale ovlivňuje samozřejmě celou pánevní oblast. Při masáži se cíleně a hloubkově hledají v této oblasti bolestivá místa nebo místa na těle, která představují problémy a napětí. Pomocí tantrického léčení pohlaví je možné mnohá psychická zranění léčit, a osvobodit tak pánevní oblast od napětí či bolesti. Tyto prožitky nám mimo jiné mohou pomoci znovu objevit radost z milování, které si zasloužíme…)

K případnému orgasmu a ejakulaci při tantra masáži:

Při tantra masáži je vítáno vše, co je přirozené a energeticky nabíjející vaše tělo. Je tedy v pořádku, že při masáži penisu (lingamu) či vagíny (jóni) může dojít k orgasmu a u mužů také k ejakulaci. Primárně však tantra masáž není vedena s cílem mít za každou cenu klasický orgasmus, jelikož mnohem důležitější součástí této masáže je zážitek proudění sexuální energie nejen v pohlavních orgánech, nýbrž v celém těle, který může vést až k tzv. hlubokému celotělovému orgasmu, a tedy mnohem intenzivnějším zážitkům než na jaké jste zvyklí (techniku před samotnou masáží rády vysvětlíme). Také prosím neočekávejte, že se lze masérky v průběhu masáže intimně dotýkat, jak se někteří klienti mylně domnívají – nejedná se o klasickou erotickou masáž, kdy se masérka tváří a hraje roli, kde se jí doteky klienta líbí. Vše je zde totiž upřímné a cílem masérky, která je zde v roli toho, kdo dává a poskytuje doteky, je pocit, aby se klient mohl cítit jako zcela přijímající, jako někdo, komu je s něhou, ale i hravostí poskytován velice intimní a maximálně naplňující dotek, který může dříve či později vést až k zážitkům, které jsou slovy naprosto nepopsatelné (někdy tyto zážitky opravdu hraničí až s duchovní extází). Zároveň intimní dotek masérky není možný rovněž z toho důvodu, že je to kontraproduktivní vzhledem k tomu, že je dobré zcela pouze přijímat a být u sebe a svého těla. Jestliže byste se intimně masérky dotýkali, „vycházíte“ ze svého těla směrem ven a vaše prožitky jsou poté mnohem méně intenzivní, jelikož vaše energie je směrována vůči masérce, ne vůči vašemu tělu, které je v masáži nejdůležitější…

Chceš prožít tantra masáž skutečně do hloubky?

Pro ty z vás, kteří chtějí jít skutečně do hloubky, nabízíme i tzv. tantrickou terapii, o které najdeš vícero informací zde. Tantrickou terapii velmi doporučujeme i jako samotnou přípravu na tantrickou masáž, protože jak se říká – štěstí přeje připraveným, což znamená pouze to, že jestliže byste rádi z tantrické masáže vytěžili tzv. maximum, je třeba se očistit a často si zpracovat i některá svá stará nepotřebná přesvědčení, traumata či nejrůznější emocionální a tělesné bloky.

Jste zvědaví a chcete ještě více info?

Ještě více o tantrické masáži najdeš v tomto našem článku (velmi doporučujeme přečíst i tento článek o rozdílu mezi tantrickou a erotickou masáží). O tantrické masáži speciálně pro ženy pojednává pak tento článek.

Ilustrační foto tantrické masáže pro Vaši lepší představu (u nás najdete samozřejmě jiné prostředí a jiné masérky):

-->