Hledáme kolegyni – tantrickou masérku

NABÍDKA JE STÁLE AKTUÁLNÍ 😉

Lesní víla a její kolegyně hledají na částečný úvazek ženu – VĚDOMOU MASÉRKU A TZV. PRŮVODKYNI V JEDNÉ OSOBĚ. Jedná se o práci na plný nebo částečný úvazek (nástup ihned) ve městě Žamberk. Důkladné proškolení je samozřejmostí a není nutná předchozí praxe (ale praxe je samozřejmě vítaná) – důležité je pro nás to, co uvádíme níže.

Měsíční výdělky mohou být opravdu zajímavé (záleží, kolik času masážím chcete věnovat). Nabízíme opravdu velmi slušnou odměnu za hodinu.

Pro více info pište prosím na elapela@post.cz (napište něco o sobě, pošlete Vaši fotku či ideálně fotky a především, co Vás k práci motivuje; pozor – typická dokonalá krása není pro nás vůbec důležitá, důležité je to, co z Tebe vyzařuje…).

Profil ideální ženy, kterou hledáme: empatická, kreativní, zvídavá, ochotná se učit a pronikat hlouběji do tajů tantry, všímavá, ideálně kladný postoj k psychologii a lidské duši, a také žena, která je ochotna s námi rozvíjet nový směr vědomých tantrických masáží a sama masírovat a zároveň být tzv. průvodkyní klientovi či klientce tak, aby tantrická masáž pro něj či ní nebyla pouhým „novým zážitkem“, ale novou zkušeností, která jej/jí v životě buď posune, nebo odstartuje nové procesy na jeho/její cestě.

Jedná se o tantrické masáže. Pozor!!! Nejedná se v žádném případě o erotické masáže (klient se Vás nedotýká a cílem není klienta tzv. udělat jako je to u erotických masáží, cílem je kultivace sexuální energie v energii duchovní). Rozdíl mezi erotickou a tantrickou masáží je opravdu obrovský… Doporučuji si o tom něco přečíst, případně rádi pošleme další info 🙂