Volné termíny

(pro termíny rolujte dolů)

Jestliže cítíte, že bychom vám mohly s vaším problémem či na vaší cestě pomoci právě my (skrze např. tantrickou masáž nebo terapii apod.), rezervujte si prosím svůj termín takto:

KONTAKT: 774 293 850 (ideálně pro objednání pište sms, kdy reagujeme téměř obratem; lze využít i e-mail ulesnivily@seznam.cz (odpovídáme většinou do 24 hodin); samozřejmě také volejte – pouze však v případě, že jste si již vybrali konkrétní termín a konkrétní typ a délku tantra masáže zde z naší nabídky)

V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV DOTAZŮ, na které na našich stránkách nenajdete odpovědi prosím pište ideálně na e-mail ulesnivily@seznam.cz (odpovídáme většinou do 24 hodin). Lze nás kontaktovat i do sms samozřejmě již s konkrétním dotazem. Bohužel nemáme prostor v telefonu zodpovídat na všechny vaše otázky, z nichž na mnohé najdete odpovědi na našich stránkách. Děkujeme za pochopení.

Pracujeme téměř každý všední den i víkendy a svátky od cca 8.00 do 22.00.

JAK IDEÁLNĚ POSTUPOVAT PŘI OBJEDNÁNÍ:

V klidu si pročti naše stránky (alespoň tuto, kde najdeš to nejdůležitější). V případě, že jsi rozhodnut/a, napiš nám ideálně sms zprávu (kontakt viz výše), kde stačí uvést: 1) délku a druh Tebou vybrané masáže (či terapie atd.), 2) preferovanou masérku/masérky 3) na kdy by ses rád/a objednal/a (termíny viz níže) a zároveň 4) preferované místo (prostory v Žamberku, případně týpí nebo maringotka nedaleko Žamberka) . Obratem odepíšeme a potvrdíme, případně navrhneme malinko poupravit termín nebo doporučíme masérku, která v daný termín pracuje 🙂

PROSÍM, OBJEDNÁVEJTE SE IDEÁLNĚ PÁR DNÍ PŘEDEM, MAXIMÁLNĚ DANÝ DEN RÁNO ČI DOPOLEDNE. V případě objednání 1-3 hodiny předem nejsme na 90 % schopni uspokojit Váš zájem, jelikož termíny, které se obsazují nejčastěji den předem nebo daný den ráno, jsou již buď obsazené, nebo takto rychle nedokážeme reagovat – některé masérky totiž nebydlí zrovna nejblíže našeho masážního centra. Děkujeme za pochopení.

Objednávka masáže je pro nás (a doufáme, že i pro vás) závazná. Jestliže zrušíte masáž méně než 24 hodin předem, je třeba zaplatit 500 Kč jako storno poplatek (bohužel na poslední chvíli nemáme již možnost vaše místo obsadit jiným klientem, který by měl o masáž skutečně vážný zájem, a přicházíme tak o peníze). Toto se nám děje čím dál častěji, proto přistupujeme k tomuto opatření. Z poplatku jsou osvobozeni ti, kteří se obratem přeobjednají na jiný termín a jejichž důvodem byla např. nemoc, nehoda, jiné… Děkujeme za pochopení. Zároveň jestliže se objednáte a masáž vůbec nezrušíte (tj. nedáte vědět a masérka na Vás bude na místě čekat), požadujeme poslat na účet 75 % z částky Vámi objednané masáže.

AKTUÁLNÍ VOLNÉ TERMÍNY A AKCE:

19.9. (út) – již plně obsazeno (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

20.9. (st) – ještě poslední dvě volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

21.9. (čt) – ještě poslední dvě volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

22.9. (pá) – ještě tři volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

23.9. (so) – ještě tři volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

24.9 (ne) – ještě poslední dvě volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

25.9. (po) – ještě šest volných míst (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

!!! Možnost se objednat i na další dny, které zde nejsou uvedeny. Maximálně však měsíc dopředu 🙂

KDE SÍDLÍME:

Najdete nás v našich prostorách laděných do lesního stylu, které se nacházejí přímo v Žamberku nedaleko náměstí. Zároveň za příplatek 200 Kč poskytujeme masáže také v originálním luxusně zařízeném indiánském týpí, anebo stylové glamour maringotce v tichém soukromém prostředí v bezprostřední blízkosti lesa s možností celoročního „lesního wellness“ (více zde) uprostřed panenské přírody Orlického podhůří (cca 10 minut od Žamberka a 45 minut od Hradce Králové). Toto wellness (i s případným ubytováním) je možné absolvovat jak před samotnou tantrickou masáží, tak po ní. Více info najdete v našem ceníku a pod ním zde.

Žamberk, Kostelní ulice
(564 01 Žamberk, Pardubický kraj)
Eliška Hufová:
ulesnivily@seznam.cz
+420 774 293 850