Volné termíny

Jestliže cítíte, že bychom vám mohly s vaším problémem či na vaší cestě pomoci právě my (skrze např. tantrickou masáž nebo terapii apod.), rezervujte si prosím svůj termín takto:

KONTAKT: 774 293 850 (ideálně pro objednání pište sms, kdy reaguji téměř obratem; lze využít i e-mail eliska.hufova@seznam.cz (odpovídám do dvou dní); samozřejmě také volejte – pouze však v případě, že jste si již vybrali konkrétní termín a konkrétní typ a délku tantra masáže zde z naší nabídky)

V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV DOTAZŮ, na které na našich stránkách nenajdete odpovědi prosím pište ideálně na e-mail eliska.hufova@seznam.cz (reaguji do dvou dní). Lze nás kontaktovat i do sms samozřejmě již s konkrétním dotazem. Bohužel nemáme prostor v telefonu zodpovídat na všechny vaše otázky, z nichž na mnohé najdete odpovědi na našich stránkách. Děkujeme za pochopení.

Pracujeme s kolegyněmi téměř každý všední den a někdy i víkendy od cca 8.00 do 22.00.

PROSÍM, OBJEDNÁVEJTE SE IDEÁLNĚ PÁR DNÍ PŘEDEM, MAXIMÁLNĚ PÁR HODIN PŘEDEM. V PŘÍPADĚ OBJEDNÁNÍ NAPŘ. 1H NEBO 2H PŘEDEM NEJSME NA 99 % SCHOPNI USPOKOJIT VAŠI POPTÁVKU, PROTOŽE TERMÍNY JSOU JIŽ VĚTŠINOU BUĎ OBSAZENÉ, NEBO TAKTO RYCHLE NEDOKÁŽEME REAGOVAT (NEČEKÁME NA VÁS, ALE PŘIJEDEME MASÍROVAT, AŽ SE OBJEDNÁTE). DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ 🙂

AKTUÁLNÍ VOLNÉ TERMÍNY:

2.10. (ne) – možnost se objednat ještě od 17.30 do 21.00 (masírují pouze některé masérky … v případě zájmu viz kontakt nahoře)

3.10. (po) – možnost se objednat od 8.30 do 20.30 (dnes masírují pouze některé masérky … v případě zájmu viz kontakt nahoře)

4.10. (út) – možnost se objednat ještě od 8.30 do 18.30 (dnes masírují pouze některé masérky … v případě zájmu viz kontakt nahoře)

5.10. (st) – možnost se objednat od 8.30 do 20.30 (dnes masírují pouze některé masérky … v případě zájmu viz kontakt nahoře)

6.10. (čt) – možnost se objednat od 8.30 do 20.30 (dnes masírují pouze některé masérky … v případě zájmu viz kontakt nahoře)

Možnost se objednat i na další dny, které zde nejsou uvedeny. Maximálně však měsíc dopředu 🙂

POZOR!!!

Od prosince 2022 pro Vás nově chystáme unikátní možnost lesního celoročního wellness uprostřed panenské přírody Orlických hor. Masáže budou probíhat jak v Žamberku (jako dosud), tak o 20 minut dále směrem do Orlických hor (pár minut od slavného poutního místa s kostelem s prosklennou střechou v Neratově – možnost masáž spojit s návštěvou, moc doporučujeme!). Můžete se těšit na venkovní aromasaunu, přírodní koupací jezírko, venkovní bylinnou vířivku, lahodný nápoj a mnoho dalšího (více viz ceník zde).

Žamberk, Kostelní ulice
(564 01 Žamberk, Pardubický kraj)
Eliška Hufová:
eliska.hufova@seznam.cz
+420 774 293 850