Volné termíny

(pro termíny rolujte dolů)

Jestliže cítíte, že bychom vám mohly s vaším problémem či na vaší cestě pomoci právě my (skrze např. tantrickou masáž nebo terapii apod.), rezervujte si prosím svůj termín takto:

KONTAKT: 774 293 850 (ideálně pro objednání pište sms, kdy reagujeme téměř obratem; lze využít i e-mail ulesnivily@seznam.cz (odpovídáme většinou do 24 hodin); samozřejmě také volejte – pouze však v případě, že jste si již vybrali konkrétní termín a konkrétní typ a délku tantra masáže zde z naší nabídky)

V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV DOTAZŮ, na které na našich stránkách nenajdete odpovědi prosím pište ideálně na e-mail ulesnivily@seznam.cz (odpovídáme většinou do 24 hodin). Lze nás kontaktovat i do sms samozřejmě již s konkrétním dotazem. Bohužel nemáme prostor v telefonu zodpovídat na všechny vaše otázky, z nichž na mnohé najdete odpovědi na našich stránkách. Děkujeme za pochopení.

Pracujeme téměř každý všední den i víkendy a svátky od cca 8.00 do 22.00.

JAK IDEÁLNĚ POSTUPOVAT PŘI OBJEDNÁNÍ:

V klidu si pročti naše stránky (alespoň tuto, kde najdeš to nejdůležitější). V případě, že jsi rozhodnut/a, napiš nám ideálně sms zprávu (kontakt viz výše), kde stačí uvést: 1) délku a druh Tebou vybrané masáže (či terapie atd.), 2) preferovanou masérku/masérky a 3) na kdy by ses rád/a objednal/a (termíny viz níže, lze max měsíc dopředu). Obratem odepíšeme a potvrdíme, případně navrhneme malinko poupravit termín nebo doporučíme masérku, která v daný termín pracuje 🙂

PROSÍM, OBJEDNÁVEJTE SE IDEÁLNĚ PÁR DNÍ PŘEDEM, MAXIMÁLNĚ DANÝ DEN RÁNO ČI DOPOLEDNE. V případě objednání 1-3 hodiny předem nejsme na 90 % schopni uspokojit Váš zájem, jelikož termíny, které se obsazují nejčastěji den předem nebo daný den ráno, jsou již buď obsazené, nebo takto rychle nedokážeme reagovat – některé masérky totiž nebydlí zrovna nejblíže našeho masážního centra. Děkujeme za pochopení.

Objednávka masáže je pro nás (a doufáme, že i pro vás) závazná. Jestliže zrušíte masáž méně než 24 hodin předem, je třeba zaplatit 500 Kč jako storno poplatek (bohužel na poslední chvíli nemáme již možnost vaše místo obsadit jiným klientem, který by měl o masáž skutečně vážný zájem, a přicházíme tak o peníze). Toto se nám děje čím dál častěji, proto přistupujeme k tomuto opatření. Z poplatku jsou osvobozeni ti, kteří se obratem přeobjednají na jiný termín a jejichž důvodem byla např. nemoc, nehoda, jiné… Děkujeme za pochopení. Zároveň jestliže se objednáte a masáž vůbec nezrušíte (tj. nedáte vědět a masérka na Vás bude na místě čekat), požadujeme poslat na účet 75 % z částky Vámi objednané masáže.

AKTUÁLNÍ VOLNÉ TERMÍNY:

25.5. (čt) – již obsazeno (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

26.5. (pá) – ještě poslední dvě volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

27.5. (so) – ještě poslední dvě volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

28.5. (ne) – ještě tři volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

29.5. (po) – ještě tři volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

30.5. (út) – ještě šest volných míst (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

31.5. (st) – ještě tři volná místa (pracují jen některé masérky … návod pro pohodlné objednání o odstavec výše)

!!! Možnost se objednat i na další dny, které zde nejsou uvedeny. Maximálně však měsíc dopředu 🙂

KDE SÍDLÍME:

Masírujeme v našich velice útulných a kouzelných prostorách laděných do lesního stylu, které se nacházejí přímo v Žamberku nedaleko náměstí (foto interiéru najdete zde). Bohužel v naší útulné maringotce, jako dřív, již nemasírujeme. Od léta 2023 nebo nejpozději od podzimu ji však vyměníme za originální týpí či jinou, novější maringotku též v tichém prostředí v bezprostřední blízkosti lesa s možností wellness. Samozřejmostí je u nás kromě krásné vůně a příjemné hudby také čaj, káva či voda a menší občerstvení. Od léta/podzimu 2023 pro Vás nově chystáme unikátní možnost lesního celoročního wellness uprostřed panenské přírody Orlických hor. Masáže budou probíhat jak v Žamberku (jako dosud), tak na tomto novém místě. Toto wellness lze absolvovat jak před samotnou tantrickou masáží, tak po ní. Více info viz ceník (poslední tři položky).

Žamberk, Kostelní ulice
(564 01 Žamberk, Pardubický kraj)
Eliška Hufová:
ulesnivily@seznam.cz
+420 774 293 850