Výuka, workshopy, přednášky

Na přání mohu pro menší či větší skupinky lidí (ale i pro studenty nebo děti na druhém stupni ZŠ) uspořádat seminář, workshop či přednášku na jakékoliv téma, kterému se ve své praxi věnuji. Možnost je také individuální výuky například tantrické masáže nebo dalších technik práce s tělem pro použití doma.

Cena za přednášku, workshop či seminář ve škole nebo ve větší skupině lidí je individuální dle domluvy, cena za individuální výuku je 1300 Kč/h za jednoho člověka (při delším čase nad 2h je cena 1000 Kč/h).

AKTUÁLNÍ PŘEDNÁŠKY A KURZY

Kurz pro ženy i muže: KURZ TANTRY A TANTRICKÉ MASÁŽE (13.6. v Žamberku, více info viz zde nebo zde)700 KČ

Pro páry pak velice doporučuji tuto možnost kurzu:

OCHUTNÁVKA TANTRY PRO PÁRY

Tato ochutnávka je v délce tří hodin (tedy 180 minut), kdy s každým párem, který mne navštíví, pracuji ryze individuálně a intuitivně. Tato tantrická ochutnávka sestává z úvodního cca 15 až 45 minut dlouhého rozhovoru o vašich potřebách nebo v některých případech také tématu, které vás trápí (pozor, tento rozhovor však nenahrazuje plnohodnotnou partnerskou terapii, pakliže máte o ni zájem, doporučuji se objednat zvlášť jindy nebo si přikoupit k tomuto kurzu 60 min terapie). Dále vás čeká ochutnávka tantrické masáže (na přání je možno zahrnout i intimní partie) – každý z páru si užije cca 45 minut dlouhou tantrickou masáž, přičemž partner, který zrovna není masírován, se může (což vřele doporučuji) dívat a učit se, jak takovou tantrickou masáž doma partnerovi poskytnout. Třetí část setkání sestává z těch nejjednodušších a nejoblíbenějších tantrických technik, které budou samozřejmě doplněny o trochu té nezbytně nutné teorie 😉 . Zároveň nabízím také spoustu tantrické literatury, takže si na závěr vašeho setkání můžete domů odnést i knihu o tantrickém sexu dle vašeho výběru. Každopádně součástí tohoto kurzu jsou skripta, které ode mne dostanete v elektronické podobě. Samozřejmostí je i čaj, káva či voda a lehké občerstvení. Více najdete v tomto článku.

Cena: 4500 Kč (180 minut)