Ubytování v maringotce

!!! POZOR, AŽ DO ODVOLÁNÍ V MARINGOTCE NEUBYTOVÁVÁME. PŘEDPOKLÁDANÉ OBNOVENÍ TĚCHTO UBYTOVACÍCH SLUŽEB SE PLÁNUJE K LÉTU (NEJPOZDĚJI PODZIMU) 2023 NA JINÉM (MNOHEM HEZČÍM) MÍSTĚ V ORLICKÝCH HORÁCH, KDE PLÁNUJEME NEJEN UBYTOVÁNÍ, ALE TAKÉ OJEDINĚLÉ LESNÍ WELLNESS – VÍCE INFO ZDE (NA KONCI CENÍKU A PRVNÍ ODSTAVEC POD CENÍKEM).

Maringotka se nachází na polosamotě ve vesnici nedaleko Žamberka v půvabné vlnité krajině Orlického podhůří. Součástí jsou krbová kachlová kamínka, kompostovatelný pilinový záchod (oddělený dvířky) a menší vana se sprchou. V hlavní místnosti je plně vybavený kuchyňský kout se sporákem a rychlovarnou konvicí, botník a věšák, stůl s třemi židlemi, rozkládací křeslo (dá se rozložit na dvě matrace). V zadní místnosti jsou dvě matrace a odkládací židle. Nemusíte si s s sebou nosit žádné spacáky, jelikož v maringotce je k dispozici rovněž 4 x peřina a polštář s prostěradlem a povlečením. Venku na zahradě cca 1200 m2 se nachází ohniště, houpací síť a houpačky pro děti. Na požádaní je možnost také i wifi a připojení k internetu. V okolí maringotky je spousta turistických tras, které vás provedou malebnou krajinou Orlického podhůří. Nedaleký cca 10 minut vzdálený Žamberk , který je již bránou do Orlických hor, pak nabízí další sociální a kulturní zázemí včetně stylových restaurací (doporučuji např. útulnou hospůdku Imrvere přímo na náměstí).

Jestliže máš či máte zájem o ubytování (do maringotky vejdou ideálně 2 osoby, max 4 osoby), kontaktuje mne prosím skrze e-mail eliska.hufova@seznam.cz

CENA: 400 Kč/osoba a den

(děti do tří let zdarma, do 12 let za polovinu z ceny)