Individuální a párová terapie

Rovněž poskytujeme individuální a párovou terapii a poradenství. Lze podstoupit buď samostatně, nebo velmi doporučujeme společně s tantrickou masáží dle vlastního výběru (zde) – je to z toho důvodu, aby samotná masáž měla ještě větší terapeutický účinek.

Protože téměř vždy v terapii dojdeme do bodu, kdy je potřeba zpracovat vnitřní bloky, zranění, traumata či naučené a nefunkční programy, pracujeme kromě tantry také s více či méně klasickými terapeutickými metodami, které střídáme a kombinujeme dle potřeb klientů. Bohužel ne všichni klienti jsou schopni adekvátně terapeuticky reagovat na stejné metody, někomu zkrátka více vyhovuje to a někomu zase ono, jak se lidově říká 🙂 

Terapii lze u nás absolvovat také se speciální bylinnou terapeutickou látkou (pozor, nejedná se o nelegální drogu, ale o volně dostupnou látku, která umí podpořit terapeutický proces).

Nejvíce (ale ne samozřejmě zcela či výhradně) do své praxe integrujeme tyto přístupy:

  • v oblasti sexuality především tantrickou nauku, taoistické učení a také systém Quodoushka, založený na učení dávných Májů, Olmeků a Toltéků
  • techniky práce s tělem a bioenergetiku – více o této metodě v tomto článku
  • dále také v různé míře prvky jungiánské psychoterapie a práce s podvědomím, sny a archetypy, kvantové psychologie, KBT terapie, mindfulness, neurověd, psychosomatiky, ajurvédy, práce s energií, dechem atd. (kteréžto metody vzájemně kombinujeme)

Zde je nejčastější nástřel problémů, které naše klienty v oblasti sexuality a vztahů trápí, možná se v nich také najdete:

  • Žiješ dlouhodobě ve vyhaslém vztahu nebo manželství, kde jsi vystřílel/a snad všechny možnosti a nyní jsi pouze v rezignované fázi? Chybí vašemu vztahu šťáva, jiskra, vášeň?
  • Pro ženy: toužíš být divoká, přirozená, vášnivá, instinktivní, smyslná, svobodná a nezávislá bytost?
  • Pro muže: chceš nastoupit na cestu skutečného a vědomého muže?
  • Máš problémy navazovat se ženami/muži kontakt? Stydíš se, cítíš se nejistý/á a nevíš, co na druhé pohlaví platí?
  • Jsi dlouho sám/sama a zkrátka i po „vydatných snahách“ nemůžeš natrefit na tu pravou či na toho pravého nebo vůbec na jakoukoliv fajn ženu či muže?
  • Máš jakýkoliv sexuální problém? Případně jej již dlouhodobě řešíš, ale řešení v nedohlednu? Např. předčasná ejakulace, poruchy erekce, sexuální ochladnutí, neschopnost orgasmu s partnerem nebo partnerkou, bolestivý sexuální styk, apod.?
  • Nevíš, jak se dostat do těla a prožívat s partnerem či partnerkou extatické prožitky či znovu zažehnout plamen vášně a autentické radosti?

CENA: 1100 Kč/60 minut (druhé a každé další sezení 1000 Kč; při objednání terapie zároveň s tantrickou masáží je cena pouhých 900 Kč – doporučujeme ! )

(Terapie pro páry je za cenu 1200 Kč za hodinu. Druhé a každé další sezení páru je za cenu pouze 1100 Kč.)