Multiorgasmický muž – jak na to

Na Západě se domníváme, že multiorgasmické stavy, tedy opakované stavy rozkoše jsou pouze výsadou vyvolených a také to, že ejakulace je nevyhnutelným vyvrcholením mužského vzrušení na konci milování. Tyto dva omyly se snaží tantra, zejména její taoistická větev, vyvracet…

Nejdříve je však třeba pochopit to, že ejakulace ani zdaleka neznamená rovnítko k orgasmu a že musí být vždy a za každou cenu jeho „doprovodem“. Naopak, ejakulace je dávnými taoistickými mistry a dnes již čím dál tím častěji i lékaři čínské medicíny považována za nebezpečné vyčerpání mužské vitality, kterému se lze vyhnout. Taoističtí mistři si toto své tajemství z generace na generaci uchovávali pouze pro sebe, jelikož se tehdy oprávněně obávali ze zneužití obrovské síly uzamčené v těchto tajných principech. Teprve na konci minulého století postupně tato tajemství začala objevovat taktéž laická veřejnost a někteří lidé (mezi nimi i Mantak Chia, autor mnoha populárních děl s touto tematickou), jakož i lékaři čínské medicíny, začali veřejně mluvit o důsledcích příliš časté ejakulace.

„Obvykle se vypuštěním semene završuje akt milování. Jakmile je semeno spotřebováno, tělo usiluje o to, aby je nahradilo. Čím rychleji jsou spermie spotřebovány, tím více je tělo nuceno je vyrábět. Je zcela zřejmé, že produkce těchto na výživné látky tak bohatých a psychicky nadmíru mocných a obdařených substancí vyžaduje obrovské množství surovin. Reprodukční rozmnožovací žlázy přijímají tyto suroviny z krve. Na oplátku krev do sebe vtahuje cenné částečky z každé části těla, jater, ledvin, sleziny atd. včetně mozku. Každý orgán musí žlázám odvádět těžkou daň za to, že produkují sexuální semeno. Protože jediná kapka semene v sobě ukrývá tolik úžasné životní energie, a častá ztráta této tekutiny zbavuje tělo nejcennějších živin a urychluje nevyhnutelný fyzický úpadek a stárnutí. Zadržování semene v těle je prvním krokem k odvrácení tohoto děje, ve kterém muž platí zbytečně vysokou cenu za sexuální uspokojení.“ (Mantak Chia, Rozvíjení mužské sexuální energie)

Jestliže i přesto se vám to jeví jako neuvěřitelné a nepravděpodobné tvrzení, považte jen, kolik v sobě takové průměrné mužské semeno obsahuje spermií. U zdravého muže ejakulace obsahuje 200 až 500 miliónů individuálních spermiových buněk! Kdyby byl tento objem spermií vržen na stejný počet vajíček, jedinou ejakulací by mohla vzniknout současná populace Spojených států amerických. V pravém slova smyslu může téměř každý muž vytvořit železnou zásobu sexuální energie mnohem mocnější, než je atomová bomba! A nyní si vezměme, že přesně takové velké množství energie musí mužské tělo po každé ejakulaci vytvořit znovu. Místo aby si ji uchovalo pro vytváření životní energie (taoisté mluví o tzv. energii čchi), tak přesně tu samou energii musí tělo znovu použít k produkci další várky spermií, kterou opět další ejakulací spotřebujeme, přičemž ani její malé množství nedokážeme uchovat nebo „recyklovat“ pro další použití. To v konečném důsledku také znamená, že sexuální energie (taoisté mluví o tzv. ťing) je ihned spotřebována a nedokáže tedy v dalším kroku vyživit naše tělesné orgány a žlázy. Taoisté totiž věří a mají odpozorováno, že sexuální energie ťing, která je je skladována předně v ledvinách, spermatu a u žen ve vajíčku, je prvotní poměrně hrubou a hustou energií, z níž teprve později vzniká jemnější životní energie čchi.

Novodobá tantra a na ni navazující tantrické masáže, inspirována dávnou minulostí, tedy učí více či méně jednoduchým tantrickým a taoistickým cvičením, jak rozvádět svojí sexuální energii z pohlaví do celého těla. U mužů pak učí zejména vnějším a vnitřním technikám k uzamknutí sexuální síly a zadržování semene, což dříve či později vede nejen k mistrnému ovládnutí své sexuální energie, ale také k orgasmu, který můžeme zažívat celým tělem, každičkou svojí buňkou (takový orgasmus je znám pod pojmem „celotělový orgasmus“ či „superorgasmus“ a lze jej zažívat opakovaně, aniž by došlo k sexuálnímu vyčerpání).

„Rozvíjení „superorgasmu“ lze přirovnat k výstupu na třítisícovku. Při normálním orgasmu vystoupíme 300 metrů a běžíme zpátky dolů, a na druhý den se snažíme zdolat dalších 300 metrů. Většina lidí vystupuje na horu tímto způsobem, někdy se jim podaří za hezkého dne zdolat snad 600 metrů. Pocity mohou být omezené na pohlavní orgány nebo rytmické pulzování, a uvolnění lze pociťovat v celém těle, ale energie sama se ztrácí ve vesmíru a už nikdy nemůže být vyvinuta uvnitř těla. „Superorgasmus“ jde pokaždé dál a dál. Když vystupujete na tuto třítisícovku, vystoupíte do 300 metrů, odpočinete si, postavíte tábor a přenocujete. Následujícího dne šplháte dál, a tímto způsobem postupujete, dokud nedosáhnete vrcholu. Tehdy se setkáte s jinou úrovní rozkoše.“ (Mantak Chia, Kultivace ženské sexuální energie I)

Z tohoto „superorgasmu“ pak samozřejmě těží i ženy, které mohou své průzračně krásné a hluboké vnitřní (vaginální) orgasmy zažívat pouze tehdy, až se skutečně uvolní, což v praxi trvá někdy i hodinu a více. Bohužel často se děje to, že již po pár minutách muž vyvrcholí a žena tak často zůstává ochuzena… V případě však, že muž umí svou sexuální energií ovládat a také násobit, k tomuto nedochází a žena někdy vůbec poprvé ochutnává kouzlo skutečně hlubokých orgasmických stavů. Zkrátka a dobře, každý muž, který začne pracovat vědomě se svým potenciálem, tak dokáže postupně uspokojovat touhu svých milovaných žen po několikanásobných více či méně celotělových orgasmech, které jsou ženám přirozenější a po kterých touží…

Ovládnutí umění tzv. celotělového orgasmu mužům tak v konečném důsledku přinese více síly, zdraví, spokojenosti, sebevědomí, ale i lásky jejich šťastných žen. Navíc lze tímto způsobem rovněž dopomoci k léčení problémů s impotencí, předčasnou ejakulací nebo neplodností. A co víc – tantra mluví také o tzv. duchovní energii „šen“, jíž lze tímto způsobem velice úspěšně pěstovat… A kdo by netoužil žít více radostnější a produchovnělejší život současně? 😉 Jestliže nevíte, odkud začít, co takhle nejdříve zajít na tantrickou masáž, kde Vás vše výše uvedené mohou šikovné a zasvěcené ženy naučit…