Hledám kolegyni – tantrickou masérku

NABÍDKA JE STÁLE AKTUÁLNÍ DO SMAZÁNÍ 😉

Lesní víla do své útulné maringotky hledá na plný či částečný úvazek ženu – VĚDOMOU MASÉRKU A TZV. PRŮVODKYNI V JEDNÉ OSOBĚ. Jedná se o práci na plný nebo částečný úvazek (nástup ihned). Školení je samozřejmostí a není nutná předchozí praxe, důležité je pro mne to, co uvádím níže.

Měsíční výdělky mohou být opravdu zajímavé (záleží, kolik času masážím chcete věnovat).

Pro více info pište prosím na elapela@post.cz (napište něco o sobě, pošlete fotku a co Vás k práci motivuje; pozor – typická dokonalá krása není pro mne vůbec důležitá, důležité je to, co z Tebe vyzařuje…).

Profil ideální ženy, kterou hledám: empatická, kreativní, zvídavá, všímavá, kladný postoj k psychologii a lidské duši, která je ochotna se mnou rozvíjet nový směr vědomých tantrických masáží a sama masírovat a zároveň být tzv. průvodkyní klientovi či klientce tak, aby tantrická masáž pro něj či ní nebyla pouhým „novým zážitkem“, ale novou zkušeností, která jej/jí v životě buď posune, nebo odstartuje nové procesy na jeho/její cestě.

Masáže a terapie probíhají v mé vlastní útulné maringotce nedaleko Žamberka v krásném prostředí podorlické polosamoty (k dispozici wc i sprcha, kachlová kamínka, vzadu místnost určená pro masáže, vepředu pro terapie).