Hledáme kolegyni – tantrickou masérku

NABÍDKA JE STÁLE AKTUÁLNÍ 😉

Lesní víla hledá na částečný úvazek ženu – VĚDOMOU MASÉRKU A TZV. PRŮVODKYNI V JEDNÉ OSOBĚ. Jedná se o práci na plný nebo částečný úvazek (nástup ihned) ve městě Žamberk. Školení je samozřejmostí a není nutná předchozí praxe, důležité je pro mne to, co uvádím níže.

Měsíční výdělky mohou být opravdu zajímavé (záleží, kolik času masážím chcete věnovat).

Pro více info pište prosím na elapela@post.cz (napište něco o sobě, pošlete fotku a co Vás k práci motivuje; pozor – typická dokonalá krása není pro mne vůbec důležitá, důležité je to, co z Tebe vyzařuje…).

Profil ideální ženy, kterou hledám: empatická, kreativní, zvídavá, všímavá, kladný postoj k psychologii a lidské duši, která je ochotna se mnou rozvíjet nový směr vědomých tantrických masáží a sama masírovat a zároveň být tzv. průvodkyní klientovi či klientce tak, aby tantrická masáž pro něj či ní nebyla pouhým „novým zážitkem“, ale novou zkušeností, která jej/jí v životě buď posune, nebo odstartuje nové procesy na jeho/její cestě.

Jedná se o tantrické masáže. Pozor!!! Nejedná se v žádném případě o erotické masáže (klient se Vás nedotýká a cílem není klienta tzv. udělat jako je to u erotických masáží, cílem je kultivace sexuální energie v energii duchovní). Rozdíl mezi erotickou a tantrickou masáží je opravdu obrovský… Doporučuji si o tom něco přečíst, případně pošlu další info 🙂